Strona główna » O Greckich Delikatesach

O Greckich Delikatesach

GRECKIE DELIKATESY "GRECJA DLA CIEBIE"
To, co w Grecji najsmaczniejsze
Grecka oliwa Extra Virgin prosto z Krety oraz inne przysmaki z Grecji


Zapraszamy Państwa do świata greckich smaków, do kuchni powszechnie cenionej za swoją prostotę i "domowość", ale przede wszystkim uważanej za najzdrowszą we współczesnym świecie. O tym ostatnim przekonujemy się każdego dnia obserwując naszych sędziwych sąsiadów w jednej z sennych kreteńskich wiosek. Ich kluczem do długowieczności jest na pewno ruch oraz dieta bogata w świeże warzywa i owoce, domowe sery, zieleninę i zioła porastające okoliczne wzgórza, czerstwe pieczywo, ryby oraz najlepszą na świecie oliwę z oliwek.

Od lat mieszkamy i podróżujemy po Grecji starając się wybierać towary najbardziej wartościowe, a jednocześnie niedostępne lub trudno osiągalne na polskim rynku. Poszukujemy również produktów regionalnych charakterystycznych dla konkretnej części Grecji jak np. pomidory czereśniowe z Santorini czy jęczmienne czerstwe pieczywo do dakos tak popularne na Krecie.

Rozpoczęliśmy od sprowadzenia do Polski doskonałej oliwy Extra Virgin "Kropla Krety", która cieszy się rosnącym powodzeniem wśród coraz większej rzeszy naszych klientów. Stopniowo poszerzaliśmy gamę produktów dostępnych w naszym sklepie i jest to proces, który pozostanie otwarty na długo, gdyż Grecja ma tak wiele do zaoferowania.

Osobom nie znającym tak dobrze kuchni greckiej, umożliwiamy jej poznanie dzięki naszym przepisom, które wraz ze zdjęciami "krok po kroku" publikujemy w serwisie Przepisy Greckie.

Wszystkie towary oferowane w naszym sklepie są produkowane i pakowane w Grecji. Na bieżąco sprowadzamy kolejne partie produktów, by zawsze móc zaoferować Państwu świeży towar.

Zapraszamy właścicieli restauracji, sklepów oraz wszystkie osoby zainteresowane dystrybucją naszych towarów do kontaktu w celu uzyskania atrakcyjnych warunków handlowych.

Pozdrawiamy ze słonecznej i pachnącej Krety, życząc udanych zakupów i niepowtarzalnych smaków,
Małgosia i Bartek

O firmie

Firma Grecja dla Ciebie prowadzi sklep internetowy Greckie-Delikatesy.pl z oryginalnymi produktami z Grecji, oferując często produkty nieosiągalne na polskim rynku. Promujemy produkty regionalne charakterystyczne dla konkretnej części Grecji.

Grecja dla Ciebie Małgorzata Pitus
ul. Klonowa 15 B
05-126 Stanisławów Pierwszy
(miejsce odbioru zamówionych produktów po wcześniejszym kontakcie telefonicznym)

tel. 532 777 302 (czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9:30 - 18:00)

NIP: 751-124-73-43
REGON: 142088430

e-mail Greckie Delikatesy: gosia@creteteam.com

Najlepsze promocje

Ostatnio przeglądane

Brak danych do wyświetlenia
Używamy ciasteczek (plików cookies), dzięki czemu nasz sklep może działać lepiej - dowiedz się więcej
OK