• 532 777 302 Poniedziałek-Piątek: 9.30-18.00
  • info@greckie-delikatesy.pl Realizacja zamówień
Strona główna » Aktualności » Smak greckich wakacji na Twoim stole

Smak greckich wakacji na Twoim stole

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci,

Nadszedł wyczekiwany czas wakacji, relaksu, słońca i doskonałej letniej kuchni. To czas, kiedy w Polsce możemy cieszyć się sezonowymi warzywami i owocami. To także czas, by z pomocą kilku sztandarowych greckich dodatków nasze posiłki każdego dnia wyglądały i smakowały tak, jak w greckiej tawernie. Szczególnie w tym roku, gdy wyjazd na wymarzone wakacje w Grecji może być utrudniony lub wręcz niemożliwy.


Z tej okazji mamy dla Państwa niespodziankę w postaci kuponu rabatowego w wysokości 5% na cały nasz asortyment. Aby skorzystać ze zniżki, należy w trakcie składania zamówienia w polu "kupon rabatowy" wpisać: GR2021 . Kod można wykorzystywać wielokrotnie i jest on ważny do 31 sierpnia 2021.


 

W naszej ofercie pojawiło się sporo nowości, takich jak: dolmades nadziewane liście winogron, liście winogron do samodzielnego nadziewania, łuskany groch idealny do przygotowania favy, loukoumia – sztandarowy grecki deser oraz ponad 40 rodzajów ryb, owoców morza, past rybnych prosto ze słonecznej Portugalii. W stałej sprzedaży pozostają najlepsze greckie oliwy, wiele rodzajów oliwek z najnowszych, tegorocznych zbiorów, aromatyczne przyprawy, zioła, oryginalne sery i wiele innych, smakowitych delikatesów.

 

  

Zapraszamy w kulinarną podróż do Grecji!


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności
Newsletter

Używamy ciasteczek (plików cookies), dzięki czemu nasz sklep może działać lepiej - dowiedz się więcej
OK