Strona główna » Sposoby wysyłki

Sposoby wysyłki

Wysyłka, dostawa i odbiór osobisty

1. Zamówienia złożone w Sklepie internetowym realizowane są tylko i wyłącznie na terenie Polski. Cennik dostaw i czas realizacji dotyczy tylko i wyłącznie wysyłki na terenie Polski. Oferujemy następujące formy dostawy towaru:

  • dostawa po przedpłacie (wpłata na konto firmowe lub poprzez szybkie płatności on-line Tpay.com),
  • dostawa pobraniowa (płatność u kuriera),
  • odbiór osobisty w Stanisławowie Pierwszym pod Warszawą (płatność gotówką, kartą lub po przedpłacie).

2. Dostawy na terenie Polski. Wysyłka zamówionych towarów jest realizowana w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania zamówienia pobraniowego lub po zaksięgowania wpłaty za zamówione towary i koszty przesyłki. Towar wysyłany jest za pośrednictwem firm kurierskich (DHL i Inpost), a doręczenie następuje zazwyczaj w kolejnym dniu roboczym. Koszt takiej usługi wynosi:

- 20zł przy wyborze dostawy firmą kurierską DHL (mechaniczne sortowanie taśmowe - co oznacza, że przy przesyłkach z oliwami w opakowaniach metalowych puszki mogą ulec wgnieceniu bez szkody dla ich zawartości, czyli oliwy). W cenę wliczone są dwie próby doręczenia. Wysyłka po przedpłacie.

- 22zł przy wyborze przesyłki pobraniowej firmą kurierską DHL (płatność przy odbiorze). W cenę wliczone są dwie próby doręczenia.


- 45zł przy wyborze dostawy firmą kurierską DHL (sortowanie ręczne w firmie kurierskiej - zalecane przy paczkach z oliwą w metalowych opakowaniach, gdy zależy Państwu na puszkach bez wgnieceń) za każdą paczkę do 30kg. Opakowania oliw wykonane są z elastycznej stali, która jest delikatniejsza od ceramiki czy opakowań szklanych, dlatego firmy kurierskie chcą by traktować takie przesyłki jako "niestandardowe", których transport w magazynie odbywa się ręcznie, a nie na taśmach. Jeśli zależy Państwu na opakowaniu bez wgniecenia prosimy o wybranie sortowania ręcznego jako formy wysyłki. W cenę wliczone są dwie próby doręczenia.
 

- 18zł przy wyborze dostawy firmą kurierską InPost (mechaniczne sortowanie taśmowe - co oznacza, że przy przesyłkach, w których znajdują się puszki z oliwą, ze względu na ciężar przesyłki oraz nierównomierny rozkład ciężaru paczki, puszki mogą ulec wgnieceniu bez szkody dla ich zawartości, czyli oliwy), w miesiącach listopad-grudzień w cenę wliczona jest jedna próba doręczenia, w pozostałych miesiącach - dwie próby doręczenia. Po nieudanej próbie doręczenia kurier pozostawia pod adresem doręczenia informację (tzw. awizo) lub powiadomi wiadomością Sms lub e-mail Odbiorcę o tym, ze może on odebrać przesyłkę w ciągu kolejnych 3 dni roboczych we wskazanym w powyższej informacji lub w powiadomieniu, miejscu i czasie. Wysyłka po przedpłacie.

- 22zł przy wyborze przesyłki pobraniowej firmą kurierską InPost (płatność przy odbiorze).

 

- 9zł przy wyborze paczkomatu Inpost (ta forma dostawy jest dostępna wyłącznie po przedpłacie na konto firmowe lub poprzez płatność on-line poprzez system płatności internetowych Tpay.com). Ta forma wysyłki jest dostępna dla przesyłek do 20kg. Przy cięższych zamówieniach system podzieli zamówienie na przesyłki i za każdą zostanie naliczona opłata 9zł. W przypadku zamówień, w których znajdują się sery Zamawiający bierze na siebie ryzyko ich uszkodzenia w przypadku nieodebrania przesyłki pierwszego możliwego dnia odbioru (dotyczy to głównie miesięcy letnich). W każdej paczce z serami znajduje się wkład mrożący, który pozwala na utrzymanie właściwej temperatury produktu na czas transportu.

W przypadku zamówienia towarów za kwotę powyżej 500zł, przesyłka kurierska DHL i Inpost (mechaniczne sortowanie taśmowe) oraz wysyłka do paczkomatów paczek do 20kg realizowana jest na koszt Sklepu. Przy wyborze ręcznego sortowania w magazynach firmy kurierskiej obowiązuje opłata 45zł za każdą przesyłkę do 30kg, niezależnie od wartości zamówienia.

W przypadku zamówień złożonych telefonicznie lub mailowo, czyli poza system Sklepu, wszystkie wysyłki realizowane są domyślnie poprzez firmę kurierską Inpost, chyba że klient wyraźnie wskaże inną dostępną w Sklepie formę wysyłki.

Sortowanie ręczne w magazynie Greckich Delikatesów otrzymują Państwo bezpłatnie do każdego zamówienia niezależnie od jego wielkości i ciężaru. W koszty wysyłki wliczone są opłaty za opakowanie (wzmocnione kartony, folie o zróżnicowanych wielkościach bąbla, styropian, itp.) oraz ubezpieczenie przesyłki.


W przypadku wybrania innej niż zalecana forma wysyłki dla przesyłek zawierających oliwę w opakowaniach metalowych (sortowanie ręczne) zwiększa się prawdopodobieństwo otrzymania puszek z wgnieceniami. Wybierając niezalecaną formę wysyłki (mechaniczne sortowanie taśmowe) dopuszczają Państwo możliwość otrzymania puszek z wgnieceniami.


3. Zamówione towary można także odebrać osobiście w Stanisławowie Pierwszym pod Warszawą, przy ul. Klonowej 15 B. Odbiór osobisty możliwy po wcześniejszym umówieniu terminu. Przy wyborze odbioru osobistego płatność (gotówką, kartą lub BLIKiem) za towar możliwa jest w momencie odbioru zamówienia. 

 

Życzymy przyjemnych zakupów i... SMACZNEGO!

 

Najlepsze promocje

Ostatnio przeglądane

Brak danych do wyświetlenia
Używamy ciasteczek (plików cookies), dzięki czemu nasz sklep może działać lepiej - dowiedz się więcej
OK