• 532 777 302 Poniedziałek-Piątek: 9.30-18.00
  • info@greckie-delikatesy.pl Realizacja zamówień
Strona główna » Życzenia noworoczne + kupon rabatowy

Życzenia noworoczne + kupon rabatowy

Szanowni Państwo,

Życzymy Państwu, by ten Nowy Rok przyniósł wszystkim lepszą przyszłość, wielkie pokłady zdrowia, życzliwości i wszelkiej pomyślności.

Miło nam poinformować, że już teraz mogą Państwo smakować oliwę z najnowszych zbiorów 2023/2024 w postaci doskonałej Kropli Krety. W drodze jest również Oliwa od Chłopa w trzech wielkościach (750ml, 1l i 3l), która powinna dotrzeć do naszych magazynów do 08 stycznia 2024.

Wszyscy specjaliści oliwni, od małych niezależnych rolników po wielkich producentów uczulają, że rok 2024 będzie wyjątkowo trudny ze względu na małe zbiory oliwek. Długa wiosna, z dość niespotykanie niskimi temperaturami w czasie kwitnienia drzew oliwnych, długie lato, skąpe opady jesienne i wysokie temperatury utrzymujące się do końca listopada, spowodowały zdecydowanie mniejsze zbiory w Grecji. To natomiast przełożyło się dalszy wzrost cen oliwy na rynkach lokalnych i światowych. Dołożymy wszelkich starań, by oliwy nie zabrakło w sprzedaży aż do kolejnych, miejmy nadzieję, obfitszych zbiorów.

altWraz z Oliwą od Chłopa powrócą także nasze bestsellerowe dżemy figowe i z grantów, aromatyczne przyprawy i wiele rodzajów oliwek. Zapraszamy również do zakupu słodkości: chałw oraz batonów sezamowych, z orzechami, pestkami dyni i słonecznika.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że w dniach 13-28 stycznia nie będzie prowadzona wysyłka zamówień. W tym okresie kontakt telefoniczny będzie utrudniony, więc w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy. Wszelkie zamówienia złożone i opłacone po 12 stycznia zostaną zrealizowane 29-30 stycznia.
grecka oliwaNa dobry początek roku pragniemy zaoferować Państwu kupon rabatowy w wysokości 5% na wszystkie produkty dla zamówień powyżej 100zł. By skorzystać ze zniżki, przy składaniu zamówienia należy użyć kodu "Grecja2024". Kod rabatowy obowiązuje do końca stycznia 2024.Udanych zakupów oraz wszystkiego najsmaczniejszego życzą Greckie Delikatesy.

 


Przejdź do strony głównej
Newsletter

 

Używamy ciasteczek (plików cookies), dzięki czemu nasz sklep może działać lepiej - dowiedz się więcej
OK